Gniazdo kruka - Tomasz Sekielski

Właśnie skończyłem czytać „Sejf 3 Gniazdo kruka” i uważam, że autor trzyma poziom do którego przyzwyczaił czytelników w pierwszych dwóch swoich książkach. Początek jest może lekko zakręcony (a może to tylko moje odczucie, bo od przeczytania przez mnie „Obrazu kontrolnego” minęło już trochę czasu) , ale z każdym rozdziałem czytelnik jest coraz głębiej wciągany w intrygę.

Podobnie jak w poprzednich częściach odbiorca czuje się tak jakby obserwował nasza obecną scenę polityczną i zagrania rodem z pierwszych stron naszych gazet. Tomasz Sekielski po mistrzowsku nakreślił i ukazał ciemne strony ludzkiego charakteru, bezwzględność w polityce, biznesie i działaniu tajnych służb oraz ich wpływ na życie w Polsce.

Przedstawiając poszczególne postacie autorowi udało się ponownie ukazać tak, że daje odbiorcy odczucie, iż są to osoby które ostatnio minął na ulicy, stał obok nich w komunikacji miejskiej lub oglądał w TV, osoby które mają swoje „małe” słabostki, aspiracje i… czasami brak zahamowani i skrupułów w dążeniu do wyznaczonego celu.

Aby dobrze odebrać i poczuć klimat książek koniecznie trzeba czytać je po kolei tzn: „Sejf”, „Obrazu kontrolny” i „Sejf3”

GORĄCO POLECAM!